Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
hala STaRS → Úterý a Čtvrtek 16:30 - 18:30 → Kadetky a Juniorky
Novinky

Palkovice - Třinec

Palkovice - Třinec19.10.2017 - Palkovice
V úvodním setu prvního utkání jsme set v náš prospěch rozhodli až v jeho koncovce.19.10.2017 - Palkovice
V úvodním setu prvního utkání jme set v náš prospěch rozhodli až v jeho koncovce. Další dva sety soupeř vynikal v obranné činnosti v poli, kterou jsme nedokázali překonat. Čtvrtý a pátý set zlepšeným podáním, obětavou obranou v poli a účinným útokem jsme sety i utkání dovedl0 do vítězného konce.
Úvodní dva sety druhého utkání opět dobrým útokem a podáním jsme přehráli soupeře jeho velmi dobrou obranu v poli. V dalších dvou setech jsme v těchto herních činnostech polevili a dovolili soupeři srovnat sety v utkání. V pátém setu se opět rozhodovalo v koncovce, ale získaný bodový náskok se nám podařilo udržet do konce setu.

Palkovice : Třinec 2 : 3 ( -22, 17, 26, -21, - 6 ) 2 : 3 ( -17, -22, 17, 22, -12)