Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Srpen 2019 - Duben 2020
hala STaRS → Úterý 16:30 - 18:30 → Ženy
1. ZŠ → Středa 17:00 - 18:30 → Žačky
hala STaRS → Úterý a Čtvrtek 16:30 - 18:30 → Kadetky a Juniorky

Mošovce 2010

Poslední aktualizace před 9 let
B
Ola aloha mé drahé hráčky.
Byla jsem požádána o pár vět ohledně letošního turnaje, tak tedy...Letošní Mošovce byly pro mě osobně jedny z nejveselejších jaké jsem kdy zažila. Úskalí, se kterýma jsme se musely poprat před turnajem jsme myslím vyřešily nejlíp jak jsme mohly. Chtěla bych proto zde, ještě jednou vyzdvihnout a pochválit Silvu a Ninu na pozicích pro ně již momentálně nezvyklých - blok...Byla radost stát pod blokem a dívat se nad veselím, jež se skýtalo při bitvách na síti.
Velkým překvapením a letošním prvním absolvováním turnaje byla Martinka. Co smeč, to skládka přes bloky do pole soupeře, nebo rovnou vymlácení oranžového povrchu. Nabízí se otázka: Žeby Třinec našel svojí bombérku???Shock
Výkony ostatních hráček byly standartně vybornéWink přeci nás tady nebudu hanitGrin
Jak zhrnout Mošovce 2010? Holky nemůžu si pomoct, ale bez těch Vašich chlapů to byla fakt sranda a já jsem si je moc užila. Myslím si, že jsme předvedly volejbal, za který se nemusíme stydět, a další rok obhajte 7. místo, ale mým přáním pro Vás je další rok vyhrát nějakou pozici na bedně, a nezapomeňte jak se máte jmenovat - memoriál Barči Polákové, páč viva CanadaPfft
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva žen.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva juniorek, po změnách v soutěží KP.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva žen.
admin
admin před 9 měsíců
Výsledkově velmi úspěšný víkend družstva kadetek ( vítězství nad Frýdlantem 3:0 a 3:1 ) a juniorek ( vítězství nad Polankou 3:0 a 3:1).
admin
admin před 2 roky
Proveden přechod na vyšší verzi aplikace ( 7 na 9 ). Mohou nastat potíže při přihlášení členů.