Ach ne! Kde je JavaScript?
Váš webový prohlížeč nemá povolen JavaScript nebo nepodporuje JavaScript. Pro správné zobrazení tohoto webu nebo pro upgrade na webový prohlížeč, který podporuje JavaScript, povolte JavaScript ve webovém prohlížeči.
Srpen 2019 - Duben 2020
hala STaRS → Úterý 16:30 - 18:30 → Ženy
1. ZŠ → Středa 17:00 - 18:30 → Žačky
hala STaRS → Úterý a Čtvrtek 16:30 - 18:30 → Kadetky a Juniorky

sezona 08/09 1.část

Poslední aktualizace před 8 let
admin
Pravděpodobné 6. místo po 1. polovině soutěže ještě není jisté, protože nejsou známé všechny výsledky, ale v nejhorším případě se můžeme posunout o jedno místo níž. Toto umístění však neodpovídá možnostem a schopnostem družstva, které má ve své středu hráčky s výkonností neodpovídající momentálnímu umístění družstva. Je pravdou. že skoro v každém utkání na klíčovém postu nahrávačky nastoupila jiná nahrávačka, co určitě ovlivnilo výkon družstva v útoků a důvodem není skutečnost, že nahrávačky špatně nahrávaly, ale každá z nahrávaček má trochu odlišné nahrávky.
V každém utkání jsme se potýkali s výpadkem na přihrávce a obraně v poli a to se projevilo na nízké úspěšnosti ukončeného útoků, který v mnoha utkáních rozhodoval o prohraných setech a utkáních. Naší slabinou se také ukázala nedostatečná obrana na sítí v zóně 2 , a to bez ohledu na to, zda v této zóně byla nahrávačka nebo „účko“. Tento nedostatek jsme nebyli schopni kompenzovat obranou v poli a pokud jsme nějaký míč v poli vyhrabali, následné odehrání míče k soupeři bylo zdarma. Bez možnosti útoku z doskoku, jsme soupeři usnadnili založení útoku. Útok vždy závisel od přesností přihrávky a pokud jsme v této herní činnosti nechybovali produktivita útoků byla dobrá. Zavedení libera do sestavy se toto potvrdilo a nedokážu odhadnout jak by některá utkání dopadla bez libera.
Pokud v druhé polovině soutěže dokážeme porazit družstva, z kterými jsme zbytečně prohráli, určitě umístění v konečné tabulce bude odpovídat možnostem a schopnostem družstva.
Vy můžete zobrazit všechny příspěvky v tomto fóru.
Vy nemůžete začít nový diskusní příspěvek v tomto fóru.
Vy nemůžete odpovědět v této diskusi.
Vy nemůžete začít v anketu v tomto fóru.
Vy nemůžete na tomto fóru nahrát přílohy.
Vy nemůžete stáhnout přílohy v tomto fóru.
Přihlášení
Ještě nejste členem? Klikněte zde a zaregistrujte se.
Shoutbox
Chcete-li odeslat zprávu, musíte se přihlásit.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva žen.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva juniorek, po změnách v soutěží KP.
admin
admin před 3 měsíce
Aktualizace rozpisu utkání družstva žen.
admin
admin před 9 měsíců
Výsledkově velmi úspěšný víkend družstva kadetek ( vítězství nad Frýdlantem 3:0 a 3:1 ) a juniorek ( vítězství nad Polankou 3:0 a 3:1).
admin
admin před 2 roky
Proveden přechod na vyšší verzi aplikace ( 7 na 9 ). Mohou nastat potíže při přihlášení členů.